Trainers gezocht!

Om alle leidinggevenden van onze regio beter te ondersteunen wilt het trainingsteam graag meer trainingen aanbieden. Hierom is het trainingsteam dringend op zoek naar nieuwe trainers.

Met de komst van Scouting Acadamy worden trainingen modulair aangeboden. Ook zijn trainingen niet meer speltak gericht. Dit betekent dat er meer flexibiliteit is in trainingsdata. Momenteel worden trainingen op zaterdagen gegeven maar in overleg zijn ook avonden mogelijk.

Je kan het trainingsteam al versterken als je enkele keren per jaar beschikbaar bent.

Veel ervaring voor het geven van trainingen heb je vooraf niet nodig. Een scoutingachtergrond en affiniteit met kennis overbrengen is al voldoende. Het trainers 'vak' zal vrijwel volledig direct in de praktijk gebeuren onder begeleiding van ervaren trainers.

Wil jij graag je Scouting ervaring en kennis als leidinggevenden aan andere overbrengen?

Word dan trainer!

Heb je interesse of vragen? Neem dan vrijblijvend contact op met het trainingsteam:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.